Güneşi Beklerken 14. Bölüm Tek Parça izle, Güneşi Beklerken 14. Bölüm Tek Parça online izle.. Zeynep Barış'a sürpriz hazırlamak için Kerem'den yardım alır

Güneşi Beklerken canlı izle, Güneşi Beklerken dizisi izle, Güneşi Beklerken HD izle, Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken online izle, Güneşi Beklerken seyret.

 Boys Over Flowers'ın Türkiye versiyonu olan dizinin 14.bölümü dün akşam da çok heyecanlıydı!..

Zeynep hiçkimseyle paylaşamadığı hislerini günlüğüne yazıyor. Zeynep'in günlüğüne göz atmak için; http://www.zeynepingunlugu.com/ adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Twitter Geyiği: "Güneşi Beklerken dizisinin bence sabah namazıyla ilgili olması lazımdı. Ben öyle zannetmiştim.."

Güneşi Beklerken 15. Bölüm Fragmanları ve Yeni Bölüm Özeti (6 ekim Pazar)

Güneşi Beklerken 14. bölümde Kerem ile Zeynep okulun deposunda kilitli kalıyor!

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTO GALERİ

Güneşi Beklerken'de Kerem ve Melis Zeynep-Barış çiftine büyük şok yaşatıyor... Cihan Zeynep'e DNA testi yaptırıyor. Test sonuçlarını almak için hastaneye giden Cihan, Demet'le karşılaşıyor... Güneşi Beklerken 14. bölümde bunlar yaşandı...

 Özete göreGüneşi Beklerken14. bölümde Demet ile Zeynep'in arasını düzeltmek için devreye Cihan girer. Zeynep Cihan'ın davranışlarındaki bu değişikliği garipser. Jale'nin Cihan'a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, iyice öfkelenir. Üstelik Cihan'ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Cem ise, rengini iyice belli eder. Tülin'in başı sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır.

FANLARININ ''SALIYI BEKLERKEN''  DİZİSİ

Güneşi Beklerken Facebook ve Youtube galerileri:

 

 Sevilen dizi Güneşi Beklerken yeni gününde de zirveyi kimseye bırakmadı. Güneşi Beklerken 15. bölüm 6 ekim Pazar günü yayınlanacak.

Güneşi Beklerken 14. bölüm izle. Güneşi Beklerken 14. bölüm full izle.


Güneşi Beklerken 15. Bölüm fragman ne zaman yayında? Güneşi Beklerken 15. Bölümüyle dün akşam yine ekrana kilitledi. İzleyenler merakla Güneşi Beklerken 15. bölüm fragmanını bekliyor. Güneşi Beklerken fragman izle! Zeynep'in hazırladığı CD'yi gözleri dolarak izleyen Cihan ise gerçekleri öğrendikten sonra ilk olarak Zeynep'in yanına gitti ve sıkıca sarıldı. Bir sonraki bölümün büyük heyecanla beklendiği dizide Cihan'ın Zeynep'e babası olduğunu söyleyip söylemeyeceği ise büyük merak konusu oldu.

 

 
 
Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı izle, Kanal D dizi izle, Güneşi Beklerken 15. bölüm izle, Güneşi Beklerken fragmanı izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle... Güneşi Beklerken 15. bölümü ile 6 ekim günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Güneşi Beklerken'de Kerem ve Melis Zeynep-Barış çiftine büyük şok yaşatıyor... Cihan Zeynep'e DNA testi yaptırıyor. Test sonuçlarını almak için hastaneye giden Cihan, Demet'le karşılaşıyor... Güneşi Beklerken 14. bölümde bunlar yaşandı...

Kanal D'nin beğeniyle izlenen dizisi Güneşi Beklerken'de heyecan doruktaydı.

Güneşi Beklerken'de Cihan, Zeynep'in kendi kızı olduğundan neredeyse emin gibi bunun için sağlık bahanesiyle Zeynep'ten kan alıp DNA testi bile yaptırdı.

Zeynep Barış'a sürpriz hazırlamak için Kerem'den yardım alır. Zeynep ve Kerem, Barış'ın gizli odasında kilitli kaldılar. 

Herkes Zeynep ve Kerem'i çok merak etti.

Barış, Zeynep'in Kerem'le olduğunu görünce morali bozulcu.

Demet, Cihan'ın DNA testi yaptırdığından haberi oldu. Test sonuçlarını almak için hastaneye gittiğinde Cihan'ı karşısında gördü, neye uğradığını şaşırdı, küçük dilini yuttu.

Barış ve Zeynep yemek yerken, Melis ve Kerem'i ele ele görünce şoke oldular.

Güneşi Beklerken başrol oyuncuları:

 


YORUMLAR