Güneşi Beklerken son bölüm 5.Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm 5.Bölüm HD izle, Güneşi Beklerken son bölüm 5.Bölüm Kanal D izle.. 31 temmuz 2013

Güneşi Beklerken 5. bölüm izle - Kanal D Güneşi beklerken 5. bölüm internetten seyret! Güneşi Beklerken 5. yeni bölüm fragmanı izle

Kerem kafayı bu kez de Cihan Hoca’ya takmıştır, onu okuldan attırmak için plan kurarken, Zeynep ise ilk yarışına hazırlanmaya başlar.

Kerem, Zeynep’i koruduğu için Cihan Hoca’ya takmıştır ve onu okuldan attırmak için elinden geleni yapar. Eğer Cihan Hoca engelini ortadan kaldırırsa Zeynep’e gününü göstermesi kolaylaşacaktır. Hemen annesi ile konuşup onu okuldan kovmasını ister. Aniden bayılan Jale ise hastanededir. Durumunu herkes sakladığı için kimse ne olduğunu anlamamıştır. Zeynep, hemen Cihan Hoca’yı da arayarak Jale’nin sağlık durumu ile ilgili onu da bilgilendirir.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 30 TEMMUZ SALI YENİ BÖLÜM

 Cihan da onu görmek için hastaneye doğru yola çıkar. Demet de en yakın dostunun yanı başındadır. Fakat içine bir kuşku düşer. Evde bulduğu çok sayıda ilaç hakkında hastanedeki doktoru ile konuşup gerçekte ne olduğunu araştırmaya başlar. Annesi tarafından teklifi reddedilen Kerem, bu kez Cihan Hoca’yı kendi yöntemleri ile alt etmeye karar verir. Zeynep’in ise ilk yarışı vardır gece gündüz bu yarış için hazırlanmaktadır. Fakat Kerem yine onun siniri bozacak bir hamle yapmakta gecikmez. Barış, ikilinin arasına girer ve Zeynep’i yine kurtarır. Bu durum Kerem ile Barış’ın arasında ilk kez büyük bir gerginliğe neden olur. Kerem’in yanlış yolda olduğunu fark eden babası Ahmet uzun zamandan sonra ilk kez oğlu ile ilgilenmeye başlar. Jale hastane doktoru ile konuşup, onu susması için ikna eder. Kerem, Barış’ın gönlünü almak için Melis ile Behice Anneanneye gelir. Fakat orada Barış ve anneannesinin dışında beklenmedik bir misafir daha vardır. Zeynep’i bir türlü alt edemeyen üstelik Cihan Hoca’ya da istediği dersi veremeyen Kerem’in aklına başka bir fikir gelir. Ancak bu kez çok fazla ileri gider.

 GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM, GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM 1. FRAGMANI

GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM FRAGMANI İZLE.. MELİS BABASININ SAKLADIĞI ESKİ MEKTUPLARI VE RESİMLERİ BULUYOR..  BABASININ SIRLARINI ÖĞRENEN MELİS BÜYÜK BİR ŞOK YAŞAYACAK, BELKİDE ZEYNEPLE KARDEŞ OLDUKLARINI ÖĞRENECEK..

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM, GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

 Güneşi Beklerken 5. bölüm fragmanı,30 temmuz salı,5. bölüm,son,Güneşi Beklerken 3.bölüm izle,Güneşi Beklerken 16 temmuz izle,Güneşi Beklerken tek parça izle,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle,Güneşi 

 Zeynep hiçkimseyle paylaşamadığı hislerini günlüğüne yazıyor. Zeynep'in günlüğüne göz atmak için; http://www.zeynepingunlugu.com/ adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Haklıya sırtını dönen kendini karanlık sırtını görür sadece..

 Güneşi Beklerken TNS verilerine göre 19,38 share alarak günün en çok seyredilen dizisi oldu. Güneşi Beklerken yine 1. oldu! 22:00 - 22:15  SBT Reyting'leri 

1) KANALD: 5.76 
2) ATV: 3.9 
3) FOX: 3.31 
4) STAR: 3.04 
5) SHOW: 2.12

 "En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler)  Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi.  Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

Güneşi Beklerken setinden en son kareler ve fotoğraflar:

 Kanal D’nin yeni gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken” Salı akşamı ekrana gelen bölümü ile, günün en çok izlenen programı ve sosyal medyanın 1 numaralı gündemi oldu.

Zeynep intikamını işte böyle aldı

  


YORUMLAR