O Ses Türkiye Güven Yüreği performans izle, Sen Sevdalı Ben Belalı Güven Yüreği performansı full izle

O Ses Türkiye 15 ekim 2013 performansları izle, O Ses Türkiye Güven Yüreği 15 ekim performansı izle


O Ses Türkiye'nin dünkü bölümüne Güven damgasını vurdu.  Selami Şahin'den Ben Sevdalı Sen Belalı şarkısını seslendiren Güven Yüreyi jüriyi ve ekran başındakileri mest etti.

Güven Yüreyi'nin şarkısına bütün jüri üyeleri dönerken yarışmacıyı adeta övgü yağmuruna tuttular. Ebru Gündeş'in kendisini seçmesi için adeta yalvarmasına rağmen Yüreyi Murat Boz'u seçti. Gökhan ise kimi seçersen seç finale çok rahat yürüyeceğine inanıyorum yorumunda bulundu. 

O Ses Türkiye yeni bölüm ile izleyenleri yine ekrana kilitledi. Güven Yüreyi adlı yarışmacı Ben Sevdalı Sen Belalı adlı şarkı ile izleyenleri ve jüri üyelerini kendine hayran bıraktı.

(O Ses Türkiye Star TvO Ses Türkiye Canlı İzleO Ses Türkiye PerformasyonlarıO Ses Türkiye Canlı TakipO ses Türkiye HadiseO Ses Türkiye Murat BozO Ses Türkiye Ebru GündeşO Ses Türkiye GökhanO Ses Türkiye Jüri Üyelerio ses türkiye yarışmacılarıo ses türkiye performanslarıo ses türkiye güvenyüreyi bensevdalısenbelalı)

İşte 'O Ses Türkiye' yarışmasına yeni rakip! - FOTO GALERİ

 Güneri Cıvaoğlu gözlerini Hadise'den alamadı - FOTO GALERİ

HADİSE'NİN KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

Murat Boz çıldırdı:

Bir sağ kroşe bir sol kroşe yemiş gibi oldum! O Ses Türkiye salı akşamı harikaydı. Yasemin Demir ve Yasin müthiş performansları ile parmak ısırttı. Özellikle Yasemin, bütün salondan tezahürat aldı, seyircilerin yoğun isteği üzerine şarkıyı yeniden söyledi. Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş, Gökhan hayran kaldı, Acun Ilıcalı şaştı kaldı. Böyle bir ses olmaz!

Yasin O Ses Türkiye adlı yarışma programına gelmiş geçmiş en yüksek enerjili yarışmacılardan biri. O Ses Türkiye adlı yarışma programında müthiş bir ses müthiş bir yetenek!.. Gökhan "Yok abi böyle birşey. Kubat mısın aslanım" dedi. Hadise, deli dolu bir yarışmacı istiyorum böyle, seni istiyorum diye bağırdı. Böyle bir yarışmacı hiç olmadı bu güne kadar. Sende bu enerji var.  

HERKES DÖNDÜ
O Ses Türkiye'de büyük bir ses. Yasemin herkesin tüylerini ayağa kaldırmayı başardı. İlk dönen isim Gökhan oldu ardından Ebru Gündeş 'Çok güzel' diye butona bastı. Hadise ve Murat Boz ise son basan isim oldu. Yasemin'i gözyaşları ile dinleyen annesi dualarla kızına destek verdi. Yasemin seyircinin büyük isteği üzerine Annem'i bir kez daha seslendirdi.
Yasemin Demir'in performansına tüm jüri üyeleri döndü. Yasemin Demir Gökhan'ı seçti.

Yarışmadan unutulmayan enstantaneler:

"İLK DEFA BİR ŞARKIYI DİNLERKEN AĞLADIM"
Yasemin Demir öyle bir söyledi ki. Gökhan "Ben aşık oldum sesinize, geleceem öpecem" dedi ve geldi Yasemin Demir'i öptü. "Mükemmel, mükemmel, inanılmaz inanılmaz, helal olsun helal olsun. İlk defa bir şarkıyı dinlerken ağladım" dedi.

O Ses Türkiye' de Filiz yarışmayı terketti:

ŞOK!.. 41 yaşında güçlü bir ses katıldı yarışmaya. Kızım atan kalbim dedi ve O'nun için katıldığını ifade etti. Filiz O Ses Türkiye'de bir ilke imza attı. Filiz Orhan Gencebay'ın Dilenciyim' şarkısını seslendirdi. Gökhan o kadar çok mutlu oldumki dönmediğinize..

 Gökhan Özoğuz: "Sesde herkes doğru şarkı söyleyebiliyor herkes güzel şarkı söylüyor ama siz farklısınız. Eski İspanyol kadınlarına çok benziyorsunuz" dedi. Ebru Gündeş "sizin sesinizden takımımda o kadar çok ses vardı ki o yüzden dönmedim. Döver gibi söylüyorsun sever gibi söyle" diyince  Filiz "Ben Arap kızıyım saygısızlık olarak algılamayın ama mikrofonu bırakarak gidiyorum" dedi. Israrlar üzerine nedenini 'Ben tarzımdan tavrımdan hiç bir zaman ödün vermeyerek devam ettim böyle devam edeceğim' dedi mikrofonu sahneye koydu ve gitti..

 3 ADAMDAN  "O SES TÜRKİYE PARODİSİ" Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi seyredenleri acayip güldürdü..

 


YORUMLAR