Yalan Dünya 59.Bölüm izle, Yalan Dünya 59.Bölüm tek parça izle, Yalan Dünya 59.Bölüm full izle

Yalan Dünya 59.Bölüm hd izle, Yalan Dünya 59.Bölüm full izle, Yalan Dünya 59.Bölüm online izle.

 

Yalan Dünya 58. Bölüm Bu Akşam Kanal D'de.. Yalan Dünya dizisi geçtiğimiz hafta yeni sezona başladı. Yalan Dünya 58. bölüm bu akşam kanal d ekranlarında. Yalan Dünya 58. bölümde neler oluyor? Yalan Dünya yeni bölümü ile kahkaha dolu anlar yaşatmaya geliyor. Terastakiler birbirlerine küsüyor. Kocabaşlar ile Alsancaklar arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Terasta, ortam da hava da gergindir. Ne Kocabaşlar’ın Alsancaklar’ı, ne de Alsancaklar’ın Kocabaşlar’ı görmeye tahammülleri yoktur.

Rıza ve Deniz, ailelerini yumuşatmak için ellerinden geleni yaparlar ancak, durum pek de ümit verici değildir. Kocabaşlar kiraya yüklü zam ister. Alsancaklar ise ev arayışına girer. Nurhayat’la konuşma ve sadece elini öpme dışında hiç bir şekilde ileri gidemeyen Emir’in ise yüzünü sivilce basar. Tülay tarafından eve alınmayan Selahattin, kendini affettirme çabasındadır.



Fakat Tülay bu kez çok kararlıdır. Gülistan’ın hamileliğini hazmetmesi imkansızdır. Üstelik evinden de çıkartılmaktadır. Selahattin ona evi satın alacak parayı getireceğine söz verir. Ancak parayı nereden bulacağını kara kara düşünürken aklına araba gelir. Herkesten gizli, aile arabasını satmaya karar verir. Babası ile arası, işteki başarısızlıkları nedeniyle açık olan Bünyamin, ıstakoz işine girer. Aldığı ıstakozları restaurantlara satacaktır. Satana kadar da onları bakması için Zerrin’e getirir. Bünyamin’den romantik jetler yerine evinde ıstakoz çiftliği kurulan Zerrin, baktıkça içini kaldıran böceklerle ne yapacağını şaşırır.

Deniz’in zorlaması ile Bora, annesini yan tarafın gönlünü almaya ikna eder. Çiğdem Hanım, onlara elleriyle deniz börülcesi pişirir. Karşı tarafta altta kalmamak için Antakya usulü karşılığını verirler. Emir ile Nurhayat sonunda tüm gece başbaşa kalacakları bir gece şansı yakalarlar. Ancak işler yine umdukları gibi gitmez. Arabayı hırsızların çaldığını iddia eden Selahattin, yakayı fena ele verirken, Çiğdem Hanım pişirdiği sebze yemeğinin aslında deniz börülcesi olmadığı ortaya çıkar.

Kanal D’nin sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya” Cuma Akşamı kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Kocabaşlar ile Alsancaklar arasında soğuk rüzgarlar esiyor.Yalan Dünya 58. Bölüm Fragmanı İzle,Yalan Dünya Fragman İzle,Yalan Dünya Yeni ve Son Bölüm Fragmanı İzle. Yalan Dünya 58. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni sezon 4 Ekim 2013.. Yalan Dünya dün akşam yepyeni bölümüyle başladı. Dİziye yeni katılan Hümeyra ve Rutkay Aziz seyirciyi kahkaya boğdu. Zerrin ise hiç formunu kaybetmemiş.

YALAN DÜNYA KADROSU
Dizi Türü: Komedi
Yaratıcı: Gülse Birsel
Yönetmen: Jale Atabey Özberk
Senarist: Gülse Birsel
Oyuncular: Gülse Birsel -> Deniz
Beyazıt Öztürk -> Rıza
Olgun Şimşek -> Selahattin, Ahmet
Hasibe Eren -> Gülistan
Sarp Apak -> Emir
Altan Erkekli -> Şehmuz


YORUMLAR